Ansatte



Ortopedisk avdeling

Jan Skårer

Jan

Daglig leder/Ortopeditekniker
Tlf: 625 11 940
Mobil: 911 40 329
Mail: jan@hamar-ortopediske.no

Sigurd Skårer

Sigurd

Ortopeditekniker
Tlf: 62 51 19 43
Mobil: 907 86 202
E-post: sigurd.skaarer@hamar-ortopediske.no

Håkon Jensen

Fagansvarlig ortopediingeniør

Mob: 99272050
E-post: post@hamar-ortopediske.no

Runar M. Skotheim

Ortopediingeniør

Tel: 62511955
Mob: 
95151288
E-post:
runar@hamar-ortopediske.no

Berit Olsen

Berit

Prod. Medarbeider
Tlf: 625 11 942
Mobil:
E-post:

Åshild Fornebo

Åshild

Ortopeditekniker
Tlf: 625 11 942
Mobil:
E-post:


Butikken

Agnete Amundsen

Butikkmedarbeider/Bedriftssalg
Utdanning: Årsstudium Idrett, Årsstudium Mat, Helse & Ernæring, Bachelor i Folkehelsearbeid.

Tlf: 625 11 952
Fax: 625 11 958
E-post: agnete@hamar-ortopediske.no

Anja Skoglund

Butikkmedarbeider
Utdanning: Hjelpepleier.

Tlf: 625 11 952
Fax: 625 11 958
E-post: anja@hamar-ortopediske.no

Kathrine Stormoen

Kathrine

Butikkmedarbeider/Ass. Butikkansvarlig
Utdanning: Omsorgsarbeider/Medisinsk sekretær.

Tlf: 625 11 946
Mobil: 970 02 626
E-post: kathrine@hamar-ortopediske.no

Morten Sørum

Morten

Butikkansvarlig
Tlf: 625 11 941
Mobil: 911 10 280
E-post: morten.sorum@hamar-ortopediske.no


Kontor

Trine Strand

trine

Kontormedarbeider/Administrasjon/NAV
Tlf: 625 11 952
Fax: 625 11 958
E-post: trine@hamar-ortopediske.no

Morten Sørum

Morten

Butikkansvarlig
Tlf: 625 11 941
Mobil: 911 10 280
E-post: morten.sorum@hamar-ortopediske.no



Utviklet av Effekt Media